Masajowie, Jezioro Natron, Tanzania
Wamena, Papua
Buszmeni, Tanzania
Palmyra, Syria
Plemię Himba, Wodospady Epupa, Angola
Boulders Beach, RPA
Kaokoland, Namibia
Wyspy Galapagos, Ekwador
Bohorok, Sumatra.
Delta Okawango, Botswana
Szkoła podstawowa Kigali, Ruanda
Park Narodowy Etosha, Namibia
Park Narodowy Bwindi, Uganda
Plemiona regionu Kunene, Namibia
Timbuktu, Mali
Makaki w lasach cedrowych Ifranu, Maroko
Sierociniec słoni The David Sheldrick Wildlife Trust, Nairobi, Kenia
Parc National des Volcans, Ruanda
fot. M.Łupina/ Kambodża

Incentive - Nowe Perspektywy

Podkreślamy ogromną rolę dobroczynności oraz postawy pro eko w kształtowaniu relacji firma – partner biznesowy. Taka postawa z powodzeniem wdrażana jest w sektorze wyjazdów typu incentive na całym świecie. Idea jest bardzo prosta – zapraszająca firma daje unikalną możliwość uczestnikom wyjazdu na zaangażowanie się w projekt szeroko pojętej pomocy w dowolnym miejscu na naszym globie, nie rezygnując z przygody, czy wypoczynku.

Zalety i korzyści

  • Najbardziej oczywistą i naturalną jest dostarczenie samej pomocy potrzebującym.
  • Pozytywny wizerunek marki. W dzisiejszym świecie biznesu coraz większe znaczenie zyskuje status firmy odpowiedzialnej społecznie, wrażliwej na globalne dysproporcje. Firmie nie skupionej jedynie na generowaniu zysków, ale gotowej zaangażować się w działania na rzecz środowiska naturalnego, poszkodowanym lub słabszym.
  • Budowanie poczucia zaufania i lojalności między firmą zapraszającą, a uczestniczącymi w wyjeździe partnerami biznesowymi, co w dłuższej perspektywie skutkuje ściślejszą współpracą. U podstaw takiego zachowania leżą głębokie przeżycia i doświadczenia, jakie zyskują uczestnicy w trakcie działań ekologicznych i charytatywnych (wdzięczność, poczucie własnej wartości i satysfakcji).
  • Autentyczność – zgrabne połączenie przygody z dobroczynnością i ekologią polegającą na kontakcie z odmiennością w jej naturalnej postaci, egzotyką nie wyreżyserowaną ale taką, jaka jest w rzeczywistości.

Pro Nature

realizacje

Rozbudzanie świadomości ekologicznej to nie modny trend, to już obowiązek. Środowisko działa na zasadzie naczyń połączonych, ludzie są jego jedynym świadomym elementem mogącym wpłynąć na zachodzące w nim nieodwracalne zmiany. Jeśli możemy pomóc naturze zróbmy to już teraz! W perspektywie czasu pomagamy sami sobie.

Pro Human

realizacje

Jest nas prawie 7 miliardów. Ilu z nas posiada dostęp do bieżącej wody, opieki medycznej, edukacji, ekonomiczne bezpieczeństwo, jest wolna od głodu, przemocy, klęsk żywiołowych? Odpowiedź jest jedna, wciąż za mało. Wyciągnijmy rękę do słabszych.

Pracujemy dla:

scroller_swf